Tel: 606 343 726
Profil Facebook

Impreza integracyjna z udziałem publiczności

Speedball – bitwa paintaballowa na czas

Dwie pięcioosobowe drużyny, pole bitwy o wymiarach 50 x 35 m, sztuczne przeszkody będące jednocześnie kryjówkami i stanowiskami ogniowymi, uciekający czas odmierzany przyspieszonym pulsem Uczestników bitwy – a wokół publiczność, która na żywo ogląda zmagania swoich kolegów i koleżanek z pracy. Tak w skrócie wygląda scenariusz zabawy integracyjnej w wersji Speedball, czyli jednej z najpopularniejszych odmian Paintballa.

Dynamiczna zabawa zespołowa

O wyniku bitwy nie decyduje tylko refleks i kondycja Uczestników, a jednostka przestaje mieć znaczenie. Liczy się przede wszystkim skuteczna komunikacja oraz wybór optymalnej strategii walki. Tylko dzięki pracy, a raczej zabawie zespołowej drużyna może odnieść zwycięstwo. W imprezie może wziąć udział dowolna liczba zawodników, którzy zostaną podzieleni na pięcioosobowe drużyny. Niech wygrają najlepsi!

Spedball z zasadami

Nasze turnieje speedballowe organizowane są w oparciu o regulamin Polskiej Ligi Paintballowej, zgodnie z którym przeprowadzane są Mistrzostwa Polski w Paintballu. Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, profesjonalny sprzęt i oczywiście niezapomniane emocje.

 

A gdy opadnie bitewny kurz…

… proponujemy Wieczór Chicago lata 20-te, Quady lub Degustację whisky.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

poligon ogranizatof imprez integracyjnych w Łodzi, Warszawie, Poznaniu

Tagi: , , , , , , , ,