Tel: 606 343 726
Profil Facebook

Zabawa integracja w labiryncie emocji

Arena Laser Games – Łódź

Uczestnicy tej fantastycznej zabawy integracyjnej uzbrojeni w tarcze i pistolety laserowe przemierzają zakręty labiryntu, w którym czekają na Nich efekty specjalne i zastawione przez wroga pułapki. Zawodnicy czują się jak wirtualni bohaterowie popularnych gier komputerowych lub komandosi wykonujący niebezpieczną misję specjalną. 12-minutowy spacer zakrętami niebezpiecznej trasy to nie przechadzka po niedzielnym obiedzie, ale pasjonujące przeżycie, które weryfikuje refleks, zdolność analitycznego myślenia i siłę charakteru. Dodatkową dawkę adrenaliny, szybsze bicie serca oraz niezapomniane emocje gwarantuje nastrojowa muzyka i efekty specjalne.

Największa arena laserowa w Polsce

Proponujemy event integracyjny dla firm, którego scenografią jest największa scena laserowa w Polsce. Uczestnicy mają do wyboru dwa tryby zabawy – indywidualny i drużynowy. Po zakończeniu zabawy będzie można ogłosić zwycięzcę, ponieważ system komputerowy zlicza wszystkie parametry, a ostateczny wynik każdy zawodnik otrzymuje na szczegółowym wydruku (ilość trafień, ilość „otrzymanych” strzałów, bonusy, itp.).

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Gra jest w 100% bezpieczna. Wiązka lasera, widoczna dzięki panującej półmrocznej atmosferze nasączonej sztucznie wytworzoną mgłą, w żaden sposób nie zagraża zdrowiu.

 

A po emocjach strzelaniny w labiryncie proponujemy Degustację staropolskich nalewek lub szalony Wieczór w rytmie Salsa.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

poligon ogranizatof imprez integracyjnych w Łodzi, Warszawie, Poznaniu

Tagi: , , ,