Tel: 606 343 726
Profil Facebook

Paintball – oryginalne scenariusze integracyjne

Taktyka dobrej zabawy – 10 000m2 emocji

Walka dwóch zespołów wymaga od Uczestników skutecznej komunikacji i współdziałania dla dobra drużyny. Warunkiem zwycięstwa jest refleks i intuicja zawodników, podejmowanie szybkich decyzji przez dowódcę oraz wybór właściwej taktyki. Specjalnie przygotowany teren o powierzchni 10 000 m2 oraz leśna „oprawa” imprezy powala poczuć się Uczestnikom jak na prawdziwym polu walki, gdzie każde drzewo, kamień lub pagórek może stanowić punkt obserwacyjny, kryjówkę lub stanowisko ogniowe.

Zasady walki i dobrej zabawy

W każdej grze biorą udział dwa 7–10 osobowe zespoły, które stanowią oddział żołnierzy walczących za pomocą karabinków wystrzelających żelowe kulki i markerów napędzanych dwutlenkiem węgla. Ekwipunek uzupełniają maski oraz dodatkowy sprzęt ochronny. Czas jednej rozgrywki to 8-10 minut, pełnych emocji do ostatniej sekundy, a przebieg zawodów jest rejestrowany przez profesjonalny punkt sędziowski.

Scenariusze integracji (h3)

Proponujemy wiele oryginalnych scenariuszy, zatwierdzonych przez PLP, w tym m.in.:

  • Zdobywanie flagi przeciwnika
  • Eksterminacja
  • Akcja ratunkowa
  • Ochrona Prezydenta,
  • i wiele innych.

 

Po walce i intensywnych przeżyciach proponujemy Wieczór w rytmie Salsy, Degustację wina lub Występy najlepszych polskich kabaretów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

poligon ogranizatof imprez integracyjnych w Łodzi, Warszawie, Poznaniu

Tagi: , , , , , , ,