Tel: 606 343 726
Profil Facebook

Hipnotyczny event integracyjny

Hipno Show – zabawa jak w transie

Przekraczamy horyzont wyobraźni, wyznaczamy nowe prawa fizyki, odkrywamy najgłębsze zakamarki podświadomości i nieograniczone możliwości ludzkiego ciała i umysłu – to właśnie Hipno Showimpreza integracyjna dla firm, podczas której Uczestnicy bawią się jak w transie i sami jako ochotnicy eksperymentów stają się głównymi bohaterami wieczoru.

Spacer po tłuczonym szkle

Nasz hipnotyzer sprawdzi, kto z publiczności jest najbardziej podatny na siłę sugestii, zmieni ciało Ochotnika w materię odporną na ogień oraz udowodni, że chodzenie po tłuczonym szkle jest możliwe i nie sprawia żadnego bólu. To tylko kilka z punktów programu, którego akcja zmienia się w najmniej oczekiwanym momencie dostarczając Uczestnikom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zabawa integracyjna z humorem

Wieczór Hipno Show to pokaz pełen energii i humoru. Hipnotyzer w trakcie przedstawienia profiluje show do reakcji publiczności oraz zaprasza Uczestników do aktywnego udziału w eksperymentach. Nastrojowa oprawa muzyczna oraz wystrój budują niesamowitą atmosferę, która sprzyja „przekraczaniu stanów świadomości” i gwarantuje rewelacyjną zabawę.

Zapraszamy na hipnotyczny show z aktywnym udziałem Uczestników

Co powiesz na inne oryginalne eventy integracyjne?

Proponujemy, m.in. Wieczór Las Vegas lub Pokaz iluzji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Treść wiadomości

poligon ogranizatof imprez integracyjnych w Łodzi, Warszawie, Poznaniu